8 pomysłów na prezent dla fana Psiego Patrolu

„Patrol nasz; radę da; już jedzie Ci z pomocą”

Jeśli czytając powyższy tekst zaśpiewałeś go, to znaczy, że masz albo znasz dziecko w wieku przedszkolnym. Bo chyba każdy kto ma dziecko w wieku przedszkolnym słyszał o bajce „Psi patrol”.

Dziś propozycje co dać w prezencie dla małego miłośnika psiego patrolu oto 8 najlepszych propozycji:

pomysły na prezent dla miłośnika psiego patrolu
  1. Spin Master Psi Patrol duża baza ze zjeżdżalnią

Propozycja pierwsza to duża baza ze zjeżdżalnią. Jest ona najdroższa, więc będzie dobrym pomysłem przypadku prezentu składkowego na który zrzuca się cała rodzina np. dziadkowie czy inni krewni. Jest to chyba marzenie każdego małego miłośnika Psiego Patrolu, dzięki niemu może bawić się i odtwarzać sceny z bajki.

duża baza Psi Patrol

2. Spin Master Psi Patrol Baza Ze Zjeżdżalnią + Figurka Chase

Propozycja druga jest trochę mniej spektakularne ale równie użyteczna – to mniejsza wersja bazy ze zjeżdżalnia i figurka chase.

3. Spin Master Psi Patrol Patroller Patrolowiec Robo Pies

Kolejna propozycja to Patrolowiec dla pojazdów Psiego Patrolu. Jeśli dziecko posiada już wszystkie pojazdy piesków (a jeśli jest miłośników, to z pewnością temat piesków ma już „załatwiony”) to zabawka, które może sprawić że zabawa będzie jeszcze fajniejsza jest Patrolowiec. To taki autobus którym mogą przemieszczać się wszystkie pojazdy z pieskami. Dodatkowo w zestawie znajduje się jeden pojazd Robo pieska

Patrolowiec Psi Patrol

4. Spin Master Psi Patrol Pad Tablet Rydera Z Dźwiękami

Kolejna propozycja to tablet Rydera. Doskonale imituje tablet, którego używa chłopiec w bajce wzywając na pomoc wszystkie pieski. Znajduje się na nim siedem przycisków pod ikonami przedstawiającymi szczeniaczki. Po naciśnięciu danej ikonki odpowiedni piesek wypowie swoją kwestie. Czy wiecie, który piesek powie: „pies który umie latać!”, a który „zielone znaczy jedź!”.

5. Pościel Dziecięca 160X200 Psi Patrol 

A co powiecie na słodkie sny w kolorach bajki? Nie ma chyba nic lepszego do tego celu jak pościel z bohaterami. Niezwykle ładna i kolorowa poszwa na kołdrę i poduszki będzie znakomitym pomysłem na prezent.

6. Psi Patrol Dmuchany Namiot z piłkami 

A teraz coś dla malutkich fanów bajki. Dmuchany namiot z piłeczkami to świetnie miejsce gdzie dziecko może się schować i odgrywać własnej sceny z bajki i nie tylko. Wspaniała kryjówka i wielka frajda dla maluchów.

7. Moves Match: Psi Patrol

Match Psi Patrol to doskonała gra w której liczy się spryt, szczęście ale też uczy logicznego myślenia. Przypomina trochę kółko i krzyżyk lub statki i przeznaczona jest dla dwóch graczy. Gra skierowana jest dla dzieci od pięciu lat, ale myślę, że czterolatki spokojnie dadzą radę.

8. Trefl Psi Patrol Boom Boom

Kolejna gra w naszym zestawieniu to gra Boom Boom. Gra przeznaczona jest od dwóch do trzech czterech dzieci w wieku od sześciu lat. Niezwykle ciekawa gra, która zachwyci każdego fana. Aby wygrać trzeba skompletować stosik kart i zadzwonić dzwonkiem. Kto pierwszy ten lepszy!
A u Was, jakie prezenty z motywem Psiego Patrolu okazały się strzałem w 10? Po więcej inspiracji zapraszam na stronę ceneo.pl