Magia świąt. Wyjątkowe ręcznie robione ozdoby świąteczne.

Czy dla Ciebie też najpiękniejszy i najbardziej ekscytujący w świętach Bożego Narodzenia jest czas związany z oczekiwaniem na nie? Wybieranie prezentów i następnie ich kupowanie, piosenka Last Christmas lecąca na każdej możliwej stacji radiowej, wspólne przygotowywanie potraw i cała ta otoczka sprawiająca, że czuć w powietrzu magię świąt.

Jak wprowadzić magię świąt do swojego domu?

Zacznij od porządków!

Z jednej strony jest to oczywiste, z drugiej co roku widzę te wszystkie tytuły na blogach wzywające do zachowaniu umiaru w pracach przedświątecznych. Prawda jednak jest taka, że w uporządkowanej przestrzeni od razu czujemy się lepiej.

Zadbaj o dodatki

Kto z Was w dzieciństwie nie robił papierowych łańcuchów choinkowych, ozdób z szyszek i orzechów, szopek bożonarodzeniowych z tektury czy wieńców i stroików świątecznych? Jeśli masz dzieci, to pokaż im jak wielką frajdę mogą sprawić własnoręcznie wykonane ozdoby. Spróbuj też przygotować coś samodzielnie – może obudzisz w sobie nową pasję?


Jeśli jednak nie masz ani czasu ani ochoty na przygotowywanie ozdób, wybierz gotowe. Warto poszukać tych ręcznie wykonanych – są unikalne i niepowtarzalne, zachwycą nawet najbardziej wybredne osoby. Sprawdź na przykład ofertę pracowni projektantów Artillo. Można znaleźć niesamowite, ręcznie robione ozdoby świąteczne wykonane z dbałością o każdy szczegół i które pozwolą Ci cieszyć się atmosferą świąt w domu. Oprócz ozdób choinkowych znajdziesz stroiki, wianki, szopki, kalendarze adwentowe i wiele więcej.

Zadbaj o resztę oprawy

Włącz nastrojową muzykę, upiecz pierniczki, rozpal ogień w kominku (lub chociaż włącz na telewizorze) i ciesz się magią świąt!