Najlepsze prezenty na parapetówkę

Parapetówa to tradycja, która jest w naszej kulturze już od wielu pokoleń. Jak wiadomo, na tego typu imprezę nie wypada przyjść z pustymi rękami. Zależnie od możliwości z tej okazji zwykle obdarowuje się mieszkańców nowego domu lub mieszkania, większymi bądź mniejszymi przedmiotami użytku domowego. Najczęściej celujemy w sprzęty kuchenne, bo tu jest najwięcej możliwości. Co więc możemy podarować na parapetówę?

Nowoczesny zestaw garnków emaliowanych

Garnki to produkty pierwszej potrzeby. Komplet garnków na pewno sprawdzi się jako prezent dla osoby, która dopiero co przeprowadziła się na swoje. Ważne jednak, aby podarować komuś takie naczynia, które sprawdzą się na lata, a gotowanie w nich będzie przyjemnością. Taki zdecydowanie będzie zestaw garnków emaliowanych Eco-Ceramic Belis. Naczynia marki Belis są produkowane w Czechach i poddaje się je dokładnej kontroli jakości tak, aby produkt końcowy spełnił wszelkie oczekiwania. Garnki marki Belis wykonane są ze stali o grubości minimum 1,2 mm, dzięki czemu potrawy w nich przygotowane nie przypalają się, a naczynie nagrzewa się równomiernie. Komplet składa się z czterech garnków z pokrywkami o pojemności: 2,1 l, 2,8 l, 3,6 l i 6,1 l. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy design garnków. Bordowy kolor i śnieżnobiałe wnętrze idealnie wpasuje się do nowoczesnej kuchni.


Nowoczesny zestaw garnków emaliowanych

Wielofunkcyjny imbryk do herbaty

Jeżeli wiesz, że podstawowe sprzęty kuchenne takie jak garnki, kubki czy sztućce już są w mieszkaniu, warto pomyśleć o czymś mniej niezbędnym, ale co na pewno się przyda. Taki z pewnością będzie imbryk emaliowany. Imbryki to wielofunkcyjne naczynia, w których możemy zagotować wodę, jak i zaparzyć herbatę. Dodatkowo naczynia emaliowane mają to do siebie, że są bezpieczne w kontakcie z żywnością, nie wydzielają szkodliwych substancji i nie wchodzą w reakcje. Dzięki temu imbryczki emaliowane są bezpieczne dla alergików, dzieci i osób starszych. Imbryk sprawdzi się na co dzień, jak i podczas przyjęcia lub spotkania z przyjaciółmi.

Praktyczna brytfanna emaliowana

Brytfanna emaliowana to produkt, który przyda się w każdym mieszkaniu. W brytfannie możemy przygotować wiele posiłków: mięs, ciast, zapiekanek… To naczynie to gwarancja dziesiątek pomysłów na obiad. Dla osoby, która lubi gotować, ale też ceniącej sobie wygodę w kuchni, to naczynie sprawdzi się idealnie. Dodatkowo brytfannę emaliowaną można wykorzystać zarówno w piekarniku, jak i na kuchence, dzięki temu daje nam ona jeszcze więcej możliwości.