Idealny prezent na gwiazdkę.

Idealny prezent na Gwiazdkę to jaki? Pewnie wielu z Was niedługo zacznie się nad tym zastanawiać. Nie zdradzimy Wam jednego olśniewającego pomysłu na idealny prezent, bo takiego po prostu nie ma! Każdy człowiek jest inny i aby, trafić ze świątecznym prezentem należy trochę pogłówkować. Ale spokojnie! Już mówimy jak to szybko i łatwo zrobić.

 

Idealny prezent na gwiazdkę. 1

Trafiony prezent na Święta – krótki poradnik.

 

  1. Znajdź chwilę w domowym zaciszu, weź do ręki kartkę i zapisz dla kogo szukasz prezentu oraz jaki masz budżet. Niby to takie oczywiste, ale gdy zapiszesz wszystko na kartce – sprawa stanie się prostsza.

 

  1. Teraz pomyśl o zainteresowaniach osoby, którą chcesz obdarować. Może to chłopak, który lubi grać w piłkę nożną? Może mama, która lubi gotować, hodować kwiatki na parapecie lub jest fanką nowości kosmetycznych? Może babcia, która lubi czytać książki lub oglądać zdjęcia wnuków w albumie? A może siostra lub dziewczyna, która ma bzika na punkcie podróży? Wypisz wszystko, co kojarzy Ci się z tą osobą, po czym skup się tylko na jednej kategorii, w której znajdziesz idealny prezent na święta.

Idealny prezent na gwiazdkę. 2

  1. Masz już wypisane zainteresowania. Teraz, zastanów się, czy to, co przed chwilą wpadło Ci do głowy jako pomysł na prezent świąteczny, nie jest już w posiadaniu obdarowanego! Nie ma nic gorszego niż dostać to, co się już ma. Oczywiście, nie zawsze znamy go na tyle, aby wiedzieć, co ma w domu, więc zróbmy research na tyle, na ile to możliwe. Ale uwaga! Ostrożnie dobieraj pytania i nie wypytuj się o konkretną rzecz, bo inaczej osoba może domyślić się, że akurat to planujesz jej sprezentować, co zepsuje całą niespodziankę.

 

  1. Masz już wizję idealnego prezentu na Gwiazdkę – teraz czas, aby go znaleźć! To chyba najtrudniejszy etap. Możesz udać się na całodniową wyprawę do galerii handlowej czy wielkiego supermarketu albo szybko wyszukać danego produktu w internetowym sklepie np. toys4boys.pl oferującym prezenty na święta . Dostawa produktu tutaj zazwyczaj wynosi 24h, więc nawet spóźnialscy zdążą z prezentem na czas. Co za ułatwienie!

 

  1. Prezent na Gwiazdkę został już dostarczony? Teraz czas na ostatni etap – pakowanie! Nie bądź leniuszkiem i nie wrzucaj go do torby prezentowej. Owiń go w kolorowy papier i zawiąż kokardką. Tak zapakowany prezent będzie zachwycał jeszcze zanim zostanie rozpakowany.