Idealny prezent na gwiazdkę.

Idealny prezent na Gwiazdkę to jaki? Pewnie wielu z Was niedługo zacznie się nad tym zastanawiać. Nie zdradzimy Wam jednego olśniewającego pomysłu na idealny prezent, bo takiego po prostu nie ma! Każdy człowiek jest inny i aby, trafić ze świątecznym prezentem należy trochę pogłówkować. Ale spokojnie! Już mówimy jak to szybko i łatwo zrobić.

 

Trafiony prezent na Święta – krótki poradnik.

 

  1. Znajdź chwilę w domowym zaciszu, weź do ręki kartkę i zapisz dla kogo szukasz prezentu oraz jaki masz budżet. Niby to takie oczywiste, ale gdy zapiszesz wszystko na kartce – sprawa stanie się prostsza.

 

  1. Teraz pomyśl o zainteresowaniach osoby, którą chcesz obdarować. Może to chłopak, który lubi grać w piłkę nożną? Może mama, która lubi gotować, hodować kwiatki na parapecie lub jest fanką nowości kosmetycznych? Może babcia, która lubi czytać książki lub oglądać zdjęcia wnuków w albumie? A może siostra lub dziewczyna, która ma bzika na punkcie podróży? Wypisz wszystko, co kojarzy Ci się z tą osobą, po czym skup się tylko na jednej kategorii, w której znajdziesz idealny prezent na święta.

  1. Masz już wypisane zainteresowania. Teraz, zastanów się, czy to, co przed chwilą wpadło Ci do głowy jako pomysł na prezent świąteczny, nie jest już w posiadaniu obdarowanego! Nie ma nic gorszego niż dostać to, co się już ma. Oczywiście, nie zawsze znamy go na tyle, aby wiedzieć, co ma w domu, więc zróbmy research na tyle, na ile to możliwe. Ale uwaga! Ostrożnie dobieraj pytania i nie wypytuj się o konkretną rzecz, bo inaczej osoba może domyślić się, że akurat to planujesz jej sprezentować, co zepsuje całą niespodziankę.

 

  1. Masz już wizję idealnego prezentu na Gwiazdkę – teraz czas, aby go znaleźć! To chyba najtrudniejszy etap. Możesz udać się na całodniową wyprawę do galerii handlowej czy wielkiego supermarketu albo szybko wyszukać danego produktu w internetowym sklepie np. toys4boys.pl oferującym prezenty na święta . Dostawa produktu tutaj zazwyczaj wynosi 24h, więc nawet spóźnialscy zdążą z prezentem na czas. Co za ułatwienie!

 

  1. Prezent na Gwiazdkę został już dostarczony? Teraz czas na ostatni etap – pakowanie! Nie bądź leniuszkiem i nie wrzucaj go do torby prezentowej. Owiń go w kolorowy papier i zawiąż kokardką. Tak zapakowany prezent będzie zachwycał jeszcze zanim zostanie rozpakowany.