20 kreatywnych pomysłów na prezent z okazji Dnia Chłopaka

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Chłopaka? Oto zbiór pomysłów na kreatywne prezent dla chłopaków z klasy, kolegów z pracy, narzeczonego i męża. Wypróbuj, a zobaczysz, że będą zachwyceni!

Prezenty dla chłopaków z klasy

Szukasz pomysłu na prezenty dla kolegów z klasy z okazji Dnia Chłopaka? Oto niedrogie i zaskakujące pomysły:
 • 1. Pomysłowe słodycze – czyli zwykłe sklepowe słodycze, tyle, że ciekawie zapakowane. Jajka z niespodzianką mogą być granatami, batonik pociskiem/klockiem lego, a czekolada przynętą na ryby. Można też użyć motywów Superbohaterów, Minecraft, Angrybirds czy innych, aktualnie lubianych przez chłopaków.
 • 2. Puszki z łakociami – jeśli nadal nie macie pomysłów w co zapakować słodycze, to może spróbujecie puszek? Pomysł jest bardzo prosty i jeśli w zbieranie puszek zaangażują się wszystkie dziewczyny, to można szybko go przygotować.
 • 3. Koszulki piłkarskie – tak, wiem koszulki typowo piłkarskie są drogie. Ale jeśli kupić takie zwykłe, bawełniane koszulki można wyczarować z nich prawdziwe cuda. Wystarczą wodoodporne markery i odrobina wyobraźni. Każdą koszulkę można podpisać imieniem/pseudonimem, dopisać jakąś ciekawą sentencję i oryginalny prezent gotowy. A chłopacy będą mieli idealny strój na lekcje w-fu.
  koszulki na dzień chłopakana przykład takie proste koszulki kosztują 8,49zł
 • 4. Breloczki – i to wykonane ręcznie z plecionych sznurków. W Internecie znaleźć można całą masę tutoriali, a materiały potrzebne do wykonania są naprawdę tanie.
 • 5. Kubki – zwykłe białe, porcelanowe kubki + markery i znów możemy sworzyć ciekawy spersonalizowany prezent.
 • 6. Notatniki z całusami – zwykłe notatniki, w których dziewczyny mogą zostawić pamiątkowy odcisk swoich ust (kolorową szminką). Chłopcy na pewno będą zachwyceni!
 • 7. Tort/pizza – na koniec pomysł, który sprawdzi się, gdy przewaga ilościowa chłopaków jest znacząca. Wcześniej jednak należy uzgodnić pomysł z nauczycielami, czy da radę wygospodarować czas podczas lekcji na wspólne świętowanie. Własnoręcznie upieczony tort lub pizza będą świetnym pomysłem na spędzenie czasu w klasie.

Prezenty dla kolegi

Szukasz pomysłu na niezobowiązujący prezent dla kolegi z okazji Dnia Chłopaka. Nie ma znaczenia, czy jest to kolega z pracy, ze szkoły, z kursu czy ze stopy służbowej.
 • 8. Minigolf – jak zobaczyłam tą własnoręcznie wykonaną grę w minigolfa, to stwierdziłam, że sama taką chciałabym mieć. Wykonanie jej jest całkiem proste, a ile da radości, szczególnie grając w warunkach biurowych.
 • 9. Krupnik do mycia – trochę z przymrużeniem oka, jednak uważam, że to świetny dodatek do męskiej łazienki
 • 10. Domowe przetwory – domowej roboty wino, słoik dżemu czy butelka soku sprawdzi się świetnie jako prezent w szczególności, gdy nasz obdarowywany to singiel.
  brelok-piersiowka

Napój mocy możesz podarować w takiej piersiówce – breloku

 • 11. Czekoladki – wiem, wiem, czekoladki to taki oklepany prezent! Ale takie własnoręcznie wykonane mogą być dużym zaskoczeniem
 • 12. Poszewki na poduszkę – wystarczy ciekawy materiał, maszyna do szycia i poszewki powstaną w kilka minut. Taka poduszka z męskim wzorem może być doskonałym prezentem.

Prezenty dla ukochanego

Pomysły na prezenty miłosne dla chłopaka czy narzeczonego – bez względu na to, czy właśnie zaczęliście ze sobą chodzić czy może już jesteście zaręczeni.
 • 13. Ramka ze wspólnym zdjęciem – własnoręcznie wykonana ramka na zdjęcie będzie rewelacyjnym prezentem.
 • 14. Wyznania miłosne – Kocham Ciebie za…, 365 powodów dla których jestem z Tobą, Dziękuję Ci za to, że… – takie i inne wyzwania można spisać na małych karteczkach i umieścić na przykład w ozdobnym słoiku.
 • 15. Kupony miłości – wystarczy przygotować kupony na różne „usługi” – na przykład masaż pleców, kąpiel z pianą, super kolacja i inne, wręczyć i powiedzieć, że można je wykorzystać tylko tego jednego dnia.
 • 16. Foto kalendarz – przygotuj sesję zdjęciową, na której zrobisz sobie (nawet samowyzwalaczem) ładne zdjęcia. Następnie zleć (lub przygotuj sama!) wydruk kalendarza.

Prezenty dla męża

Tak wiem – mąż też jest ukochany i wszystkie propozycje z poprzedniego punktu też będą idealne. Ale jeśli etap wyznawania miłości i słodkich serduszek macie za sobą, to zobacz na te propozycje.
 • 17. Film – choć wyjście do kina będzie fajnym prezentem, to ja mam propozycję urządzenia sobie kina w domu. Ściągnij wcześniej film, który on bardzo chciałby obejrzeć, przygotuj popcorn, colę i inne przekąski. Wspólne spędzenie czasu gdy jesteście zabiegani dobrze zrobi Wam obojgu.
 • 18. Kolacja – ale zapomnij o świecach i winie! Przygotuj to, co najbardziej lubi Twój mąż, w końcu to jego święto. Nawet jeżeli to będzie krwisty stek czy golonka gotowana w piwie.
 • 19. Gra planszowa – coś, jeśli w waszym związku powiało ostatnio nudą. Na rynku dostępnych jest wiele gier planszowych dla dwojga, możesz też taką grę przygotować samodzielnie.f-czar-par-romantyczna-gra-dla-dwojga
  Gra Czar Par
 • 20. Wspólny mecz – nie przepadasz za piłką nożną? A czy zastanawiałaś się, czy Twój mąż lubi zakupy i komedie romantyczne? Pewnie nie, dlatego może w to święto dasz radę obejrzeć z nim mecz?
A co jeśli Twój chłopak jest gadżeciarzem? Może najlepsze gadżety do samochodu przypadną mu go gustu?
kreatywne-pomysly-na-prezent-z-okazji-dnia-chopaka