Najlepsze gadżety kuchenne na prezent – aż 31 pomysłów!

Zastanawiałeś się, jaki może być uniwersalny prezent dla babci, mamy, cioci, przyjaciółki czy kolegi? A co powiesz na gadżety kuchenne? Prezent taki będzie idealny zarówno dla wykwintnych kucharzy, początkujących amatorów, zdrowo – zakręconych, czy wielbicieli tradycyjnych smaków. Na imieniny, Boże Narodzenie czy parapetówkę – słowem na każdą okazję. Zobacz moje subiektywne zestawienie 31 najlepszych gadżetów kuchennych na prezent.

gadzety-kuchenne-na-prezent

 Dla wielbicieli zdrowego stylu życia

prezent dla wielbicieli zdrowego stylu życia

prezent dla wielbicieli zdrowego stylu życia

Coś dla osób, które lubią zdrowe, własnoręcznie przyrządzone posiłki. Bez dodatku zbędnej chemii, za to z pachnącymi, świeżymi ziołami. Własna szynka, jogurt, kiełki? Proszę bardzo!

 

Dla estetów

gadżety kuchenne dla estetów

gadżety kuchenne dla estetów

 

Prezenty dla osób, które lubią oryginalne i nietuzinkowe formy. Idealnie będą komponować się w nowoczesnej kuchni, dodając elegancji.

 

Dla imprezowiczów

gadżety kuchenne do alkoholu

gadżety kuchenne do alkoholu

 

Oryginalne gadżety kuchenne do alkoholu to świetny pomysł na prezent na nowe mieszkanie, parapetówkę, dla kolegi lub koleżanki.

 

Dla bywalców

pomysły na prezent dla bywalców

pomysły na prezent dla bywalców

 

Gadżety kuchenne na prezent dla wielbicieli kuchni z różnych stron świata. Coś dla osób, które bywają wszędzie, znają i lubią różne kuchnie i chcieliby przenieść smaki do swojego domu.

 

Dla początkujących kucharzy

pomysły na prezent dla początkujących kucharzy

pomysły na prezent dla początkujących kucharzy

Myślisz, że gadżety kuchenne nadają się tylko dla osób, które w kuchni czują się jak ryby w wodzie? Nic bardziej mylnego. Oto gadżety ułatwiające gotowanie, idealne dla początkujących, amatorów oraz dla osób, które potrafią przypalić przysłowiową wodę na herbatę.

 

Dla tradycjonalistów

tradycyjne gadżety kuchenne

tradycyjne gadżety kuchenne

 

Często pytacie mnie o pomysł na prezent dla babci czy teściowej. Oto rozwiązanie! Każdy z tych gadżetów doskonale nada się na prezent dla osoby, która lubi sprzęty „z duszą” czy tradycyjne wzornictwo. Piękne i funkcjonalne!

 

Dla osób z poczuciem humoru

śmieszne gadżety kuchenne

śmieszne gadżety kuchenne

 

A na koniec coś dla osób z poczuciem humoru i dystansem do świata – zabawne gadżety do kuchni.

 

Oprócz tego zawsze dobrym pomysłem na prezent jest książka, a w tematach okołokuchennych – książka kucharska. O tym jak tanio kupować książki na prezent pisałam już wcześniej.

 

A Ty – lubisz dostawać lub kupować na prezent gadżety kuchenne? Co myślisz o takich prezentach? A może widziałeś lub dostałeś coś jeszcze innego, co doskonale nadaje się na prezent?