Ciśnieniomierz Omron M2 przyjazny portfelowi w 2024

Tekst

Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E to godny polecenia automatyczny ciśnieniomierz do domowego użytku. Jest prosty w obsłudze, a jednocześnie dokładny i niezawodny. Zastanawiasz się, czy warto go kupić? Przeczytaj naszą opinię na temat tego ciśnieniomierza Omron.

Zalety:

  • arrowdokładny
  • arrowintuicyjny
  • arrowwykrywa arytmię
  • arrowpamięć pomiarów
  • arrowniska cena

Wady:

  • arrowbrak Bluetooth
  • arrowkrótki przewód mankietu

Dokładne pomiary ciśnienia krwi

Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E zapewnia precyzyjne i dokładne pomiary ciśnienia krwi. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię Intellisense do automatycznego dostosowywania poziomu powietrza w mankiecie podczas pomiaru. Dzięki temu pomiar jest szybki, a jego wyniki nie budzą wątpliwości.

Mankiet automatycznie pompuje się do odpowiedniego ciśnienia, a następnie powoli opróżnia, analizując tętno. Cały pomiar trwa zaledwie kilkanaście sekund i kończy się wyświetleniem wyników na czytelnym ekranie LCD.

Wykrywanie arytmii serca

Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E posiada funkcję wykrywania arytmii serca podczas pomiaru. W przypadku zaburzeń rytmu na wyświetlaczu pojawia się symbol ostrzegawczy. To bardzo przydatna funkcja, informująca o potencjalnych problemach zdrowotnych.

Łatwa obsługa mankietu bezprzewodowego

Mankiet ciśnieniomierza połączony jest bezprzewodowo z jednostką pomiarową. Daje to dużą wygodę i swobodę podczas dokonywania pomiaru ciśnienia. Wystarczy założyć mankiet na ramię i nacisnąć przycisk pomiaru na urządzeniu.

Mankiet jest wygodny i nie uciska zbyt mocno ramienia. Można go łatwo dopasować do obwodu ramienia za pomocą rzepów. Wykonany jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału.

Ładowanie baterii

Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E zasilany jest bateryjnie. Wewnętrzna bateria wystarcza nawet na 1000 pomiarów. Po rozładowaniu łatwo ją wymienić, nie ma potrzeby ładowania urządzenia.

Czytelny wyświetlacz cyfrowy LCD

Model ten wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej 5 cali. Prezentuje on w prosty i klarowny sposób zmierzone wartości ciśnienia skurczowego i rozkurczowego oraz tętna.

Duże cyfry i prosty interfejs ułatwiają odczytanie wyników, co jest bardzo ważne zwłaszcza dla osób starszych. Nie trzeba się wpatrywać i mrużyć oczu, aby zobaczyć zmierzone ciśnienie.

Ciśnieniomierz Omron ze swoim dużym ekranem LCD to strzał w dziesiątkę. W końcu mogę bez problemu przeczytać wynik pomiaru bez szkiełka powiększającego.

Funkcja kosztu sztuki dziennie

Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E posiada wbudowaną funkcję obliczania dziennego kosztu użytkowania. Jest to bardzo przydatna informacja dla osób, które regularnie mierzą ciśnienie i martwią się kosztami eksploatacji urządzenia.

Wystarczy ustawić cenę zakupu ciśnieniomierza oraz typ baterii, a urządzenie automatycznie policzy, jaki jest średni koszt wykonania jednego pomiaru. Koszt ten jest naprawdę niewielki, co potwierdza, że Omron M2 to bardzo opłacalny wybór.

Złota inwestycja w zdrowie rodziny

  • Precyzyjny i dokładny pomiar
  • Łatwa obsługa
  • Przyjazny dla domowego budżetu

Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E to złota inwestycja w zdrowie całej rodziny. Regularny pomiar ciśnienia pozwala wcześnie wykryć niepokojące symptomy i podjąć leczenie, zanim rozwinie się poważna choroba.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ciśnieniomierz Omron nie rujnuje domowego budżetu. Przy jego niewygórowanej cenie, niskich kosztach eksploatacji i długiej żywotności, to zakup, który zwróci się z nawiązką w postaci lepszego zdrowia.

Minimalistyczna konstrukcja stylowa

Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E wyróżnia się stylową, minimalistyczną konstrukcją. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i prosty, ale elegancki wygląd. Świetnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Pomimo niewielkich rozmiarów, ciśnieniomierz mieści duży, czytelny wyświetlacz LCD. Jest też bardzo funkcjonalny i wyposażony we wszystkie potrzebne tryby pomiarowe. To udany mix nowoczesności i funkcjonalności.

Podsumowanie - czy warto kupić?

Zdecydowanie tak, Ciśnieniomierz Omron M2 Hem-7121-E jest wart zakupu. To nowoczesne urządzenie łączące precyzję pomiarów, prostotę obsługi i atrakcyjną cenę. Dzięki niemu można regularnie i wygodnie kontrolować ciśnienie krwi, aby wcześnie wykryć potencjalne zagrożenia zdrowotne.

Ciśnieniomierz Omron M2 dedykowany jest szczególnie osobom starszym. Jego duży, czytelny wyświetlacz LCD, intuicyjna obsługa jednym przyciskiem i automatyczny pomiar ułatwiającodzienne monitorowanie ciśnienia. To niezawodny sprzęt medyczny w przystępnej cenie.

Regularny pomiar ciśnienia jest bardzo ważny w profilaktyce chorób układu krążenia, które dotykają coraz większą liczbę osób. Ciśnieniomierz Omron M2 to najlepszy wybór, aby mieć kontrolę nad zdrowiem swoim i swoich bliskich. Gorąco polecam i zachęcam do zakupu.

Najczęstsze pytania

Ciśnieniomierz Omron M2 posiada szereg przydatnych funkcji ułatwiających pomiar ciśnienia. Do najważniejszych należą: automatyczny pomiar oscylometryczny, wykrywanie arytmii serca, pamięć na 60 wyników pomiarów z datą i godziną, średnia z 3 ostatnich pomiarów.

Ciśnieniomierz Omron M2 jest zasilany standardowymi bateriami AA. Ich żywotność starcza nawet na 1000 pomiarów. Przy codziennym użytkowaniu baterie wystarczą zatem nawet na 2-3 lata bez konieczności wymiany.

Ciśnieniomierz ma kompaktowe rozmiary. Jednostka główna ma 10,7 x 12,2 x 5,5 cm a mankiet 9 x 23 cm (szerokość x długość opaski na ramię). Mankiet można dopasować do obwodu ramienia w zakresie od 22 do 42 cm.

Dokładność pomiaru spełnia rygorystyczne normy kliniczne - maksymalny błąd wynosi +/- 3 mmHg. Jest to bardzo wysoka dokładność, jak na ciśnieniomierz domowego użytku.

Tak, ciśnieniomierz posiada pamięć na 60 kompletnych pomiarów (skurczowe, rozkurczowe, tętno) z datą i godziną. Można więc przeglądać i analizować wyniki z ostatnich 2 miesięcy, aby kontrolować skuteczność leczenia lub diet.

Autor Magdalena Kamińska
Magdalena Kamińska

Tworzę magiczne chwile poprzez idealnie dobrane prezenty. Na blogu znajdziesz inspiracje i porady, by sprawić uśmiech bliskim osobom. Razem uczynimy każdą okazję niezapomnianą.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane recenzje

Ciśnieniomierz OMRON M2 Basic recenzje i opinie klientów w 2024

Ciśnieniomierz OMRON M2 Basic recenzje i opinie klientów w 2024

Ciśnieniomierz OMRON M2 Basic to solidne urządzenie do domowego pomiaru ciśnienia. Jest prosty w obsłudze i dokładny. Warto zastanowić się nad jego zakupem. Jakie są jego zalety i wady? Możecie dowiedzieć się tego z naszej recenzji. Zachęcamy do zapoznania się z opisem i opiniami na temat ciśnieniomierza OMRON M2 Basic.

Omron M3 Comfort

Omron M3 Comfort

Omron M3 Comfort to godny polecenia, nowoczesny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi w warunkach domowych. Jest prosty w obsłudze, a przy tym zapewnia wysoką dokładność i powtarzalność wyników. Interesuje Cię jego funkcjonalność i parametry? Przeczytaj naszą recenzję i dowiedz się więcej. Zapraszamy do lektury szczegółowego opisu modelu Omron M3 Comfort - jednego z najlepszych ciśnieniomierzy dostępnych obecnie na rynku.

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic - recenzja i test 2024

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic - recenzja i test 2024

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic to godny polecenia automatyczny ciśnieniomierz naramienny do użytku domowego. Urządzenie gwarantuje wygodny, szybki i dokładny pomiar, a dodatkowo posiada szereg przydatnych funkcji. Jakie są jego najważniejsze zalety i wady? Jakie ma funkcje? Zachęcam do zapoznania się z naszą szczegółową recenzją tego ciśnieniomierza poniżej.

Ciśnieniomierz Omron M7 IT HEM7361TEBK - pełna recenzja i opinie 2024

Ciśnieniomierz Omron M7 IT HEM7361TEBK - pełna recenzja i opinie 2024

Ciśnieniomierz Omron M7 to nowoczesne, precyzyjne urządzenie do pomiarów ciśnienia krwi i tętna w warunkach domowych. Posiada szereg przydatnych funkcji ułatwiających codzienną kontrolę zdrowia. Jaka jest dokładność tego modelu? Jakie dodatkowe opcje oferuje? Czy łączy się z aplikacją na telefon? Zachęcam do przeczytania naszej obszernej recenzji, w której odpowiadamy na wszystkie pytania i podpowiadamy dlaczego warto kupić ten ciśnieniomierz.