Najlepsze planery i kalendarze na 2019 rok.

Zazwyczaj już w sierpniu swoje premiery mają kalendarze na kolejny rok. Od tego czasu to znakomity pomysł na prezent na każdą okazję – imieniny, urodziny, święta. Dla mamy, szefa czy szwagra. Idealne, uniwersalne i najwyższej jakości kalendarze na 2019 rok to z pewnością prezenty, które przypadną do gustu każdego. Zobacz nasze typy.

Dla studenta kalendarz akademicki Zaplanuj swój sukces

Przepiękne kolory okładki, staranne wykonanie, treściwa zawartość: plan miesięczny na 12 miesięcy, plan finansowy na 12 miesięcy, wyzwanie 30 dniowe na 12 miesięcy, mnóstwo miejsca na notatki, plan zajęć, egzaminy/sprawdziany/zaliczenia oraz osiągnięcia, słowem wszystko co jest niezbędne dla studenta aby zapanować nad swoim czasem.

Drugi kalendarz akademicki warty uwagi to:

Kalendarz Happy Planner

Fajne z oryginalnymi arkuszami planowania, mapą celów, 30-dniowymi wyzwaniami oraz motywacyjnymi cytatami. Idealny wybór dla studenta.

Kalendarze na 2019 rok dla niej i dla niego od Lady Planer

Bardzo uniwersalne a zarazem spersonalizowane dokładnie tak, jak chcesz. Można wybrać format, układ stron, okładkę a nawet zaznaczyć ważne daty 🙂 Fajny pomysł na prezent zwłaszcza z tym zaznaczaniem ważnych dat – możemy wpisać wszystko, co chcemy, żeby obdarowywana osoba pamiętała 🙂

Dla minimalistek od Love Simple

Chyba najbliższy mojemu ideałowi, treściwy kalendarz – planer dzienny, bez zbędnych obrazków, cytatów i świecidełek. Czysta grafika wnętrza zachęca do skupienia się nad najważniejszymi 3 priorytetami dnia. Świetny wybór dla miłośników minimalizmu, w dodatku nowe kalendarze na rok 2019 wyglądają po prostu cudownie!

Elegancki kalendarz Glam Planner

 

Klasa i styl – to dwa słowa, które najtrafniej określają ten kalendarz. Znajdziemy miejsce na wszystko co współczesna kobieta chciałaby zapisać: daty spotkań, postępy fitness, plany i cele, znajdzie się miejsce nawet na prezenty świąteczne co nam wyjątkowo się podoba!

Rodzinne kalendarze na 2019 rok – MaMy kalendarz

Kalendarz idealny dla całej rodziny – planner tygodniowy z miejscami na notatki każdego członka rodziny. Jest tu przestrzeń dla Was na wpisanie wszystkich ważnych wydarzeń: wizyt lekarskich, wywiadówek, delegacji, terminów opłat, zajęć sportowych, umówionych spotkań, koniecznych zakupów i obowiązków domowych.

Dziennik dla podróżników – Noteka

Z jednej strony to nie jest typowy kalendarz a dziennik, z drugiej idealny będzie dla wszystkich miłośników podróży – tych bliskich i tych dalekich. Wyjątkowa propozycja, dzięki której można uzyskać wiele ciekawych i ważnych informacji, zaplanować wyjazd, a także spisać jego przebieg i związane z nim wspomnienia.

Kalendarz dla fotografa Pro book

Znacie osobę związaną z branżą ślubną? Fotografa, organizatora ślubów, kamerzystę, itp? Jeśli tak, to prezentem nr 1 będzie taki oto terminarz. Zawiera kalendaria tygodniowe: 2019, 2020, 2021
oraz roczne: 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 więc sprawdzi się przy długim planowaniu pracy. Do tego zawiera świetne tabele podliczeń zarobków na poszczególne lata.

Planner rodzinny na lodówkę Familiowo

Szczerze? Zawsze o takim planerze / organizerze czy jak to nazwać marzyłam, ale niestety mam zabudowaną drewnem lodówkę 😉 Wielofunkcyjny, suchościeralny planer do montażu na lodówkę albo dowolną metalową powierzchnię jest niezbędnym gadżetem przy dużej rodzinie, gdzie bez problemu można zaplanować cały tydzień. A może widzieliście coś podobnego co nadawałoby się do biura (też bez lodówki :))?

Najbardziej pozytywny kalendarz na 2019 rok – Rok dobrych myśli


Uwielbiam książki i kalendarze Beaty Pawlikowskiej właśnie za to, że są takie pozytywne. Jako mój osobisty planner nie sprawdzą się, ale zawsze uważałam, że są doskonałym prezentem dla mamy czy teściowej. Zresztą każdy kto dostanie taki kalendarz będzie miał rok dobrych myśli 🙂

A Ty, jak myślisz, jaki kalendarz na 2019 będzie hitem? Są jeszcze jakieś godne uwagi o których nie wspomniałam? Jak znajdę jeszcze jakieś ciekawe propozycje to na bieżąco będę aktualizować ten wpis, więc zachęcam do zostawiania swoich typów.