Pomysły na prezent dla dziadka – 20 najlepszych propozycji.

Zastanawiasz się, jakie pomysły na prezent dla dziadka sprawdzą się najlepiej? Co dać w prezencie dla tak ważnej osoby w naszym życiu, jaką bez wątpienia jest dziadek? Też ostatnio stanęłam przed takim dylematem. Zobacz więc moich 20 typów najlepszych propozycji na prezent dla dziadka.

Szukasz też prezentu dla babci? Zobacz tutaj.

pomysły na prezent dla dziadka

Pomysły na prezent dla dziadka – wspomnienia

Zdjęcia wnuków czy całe drzewo genealogiczne (lub przynajmniej tej najbliższej rodziny) to piękny i wzruszający prezent. Z pewnością zagości w honorowym miejscu w pokoju dziadka. Innym pomysłem może być notes na „zapiski dziadka”. Odpowiadając na zawarte w nim pytania może powstać wspaniała pamiątka dla wnuków i prawnuków. Szczerze mówiąc żałuję, że nie mam takiej pamiątki po moich dziadkach. Kronikę rodziny dziadek może też prowadzić w notatniku z niezwykłą okładką.

pomysły na prezent dla dziadka
1. PEARHEAD RAMKA RODZINNE DRZEWO

2. ZAPISKI DZIADKA. WSPOMNIENIA DLA MOICH WNUKÓW

3. DZIADEK MAJSTERKOWAĆ MUSI .., NOTES Z EKO PAPIERU

Pomysły na prezent dla dziadka – pozytywne myśli

Jeśli Twój dziadek należy do tych, którzy lubią narzekać na wszystko, kup mu w prezencie coś pozytywnego 🙂 Kalendarz ścienny dobrych myśli wniesie optymizm na każdy dzień. Książka „Dziarski dziadek” to kolejna porcja pozytywnych myśli. Możesz też spróbować rozwiązać problemy, na które najczęściej narzeka obdarowywany. Przykład? Jeśli często mówi, że bolą go stawy, możesz w prezencie przynieść 4Flex (w tym roku właśnie taki prezent na Dzień Dziadka sprezentują dzieciaki mojemu tacie, który ciągle narzeka na bolące stawy).

pomysły na prezent dla dziadka

4. DZIARSKI DZIADEK MÓJ SPOSÓB NA DŁUGOWIECZNOŚĆ

5. KALENDARZ ŚCIENNY DOBRYCH MYŚLI 2017

6. VITADIRECT 4 FLEX 30 SASZETEK

Pomysły na prezent dla dziadka – dla eleganta

Eleganckie spinki do koszuli? A może krawat z Fiatem 125P? Ten ostatni pokazywałam we wpisie o najciekawszych krawatach i wiem, że cieszył się dużym zainteresowaniem właśnie jako świąteczny prezent dla dziadka. Hitem mogą być skarpetki z Pałacem Kultury w Warszawie (zwłaszcza, jeśli dziadek interesuje się historią lub lubi stolicę). A jeśli dziadek ma brodę i wąsy, to nie ma lepszego prezentu niż elegancki zestaw do ich pielęgnacji.

pomysły na prezent dla dziadka

7. SPINKI DLA SUPER DZIADKA

8. DEAR BARBER ZESTAW KOSMETYKÓW DO BRODY

9. KRAWAT FIAT

10. SKARPETKI Z PAŁACEM

Pomysły na prezent dla dziadka – na zimowe wieczory

Może przydać się coś ciepłego – ciepłe skarpety, kapcie czy nawet elektryczny ogrzewacz do stóp. Do tego jakaś rozrywka – może ulubiony serial z dawnych lat na DVD? Do podejmowania gości (lub na miły wieczór spędzony wspólnie z babcią) może przydać się piękna karafka wraz z kieliszkami.

pomysły na prezent dla dziadka

11. 07 ZGŁOŚ SIĘ (BOX) (10DVD)

12. MEDISANA FWS FOOT WARMER – ELEKTRYCZNY OGRZEWACZ DO STÓP

13. KOMPLET -STORCZYKI

Pomysły na prezent dla dziadka – gadżety

Kubek dziadka, koszulka na ryby czy wygodna (i piękna) poduszka to z pewnością miłe prezenty z których dziadek się ucieszy. Na osłodę dobra będzie taka niezwykła czekolada dziadka.

pomysły na prezent dla dziadka

14. NAPIS DZIADEK MLECZNO – DESEROWY

15. KUBEK GENIALNEGO DZIADKA

16. PODUSZKA”DZIADEK”

17. KOSZULKA DLA DZIADKA „ŁOWI NAJWIĘKSZE RYBY”

Pomysły na prezent dla dziadka – nowocześnie

Dziadek często gubi klucze (albo nie może przypomnieć sobie gdzie je położył)? Kup mu lokalizator do kluczy! Lubi słuchać muzykę lecz narzeka, że nie ma to jak dawne płyty? Kup mu gramofon (i zestaw płyt od razu też). Dobrym pomysłem będzie też elektryczna golarka.

pomysły na prezent dla dziadka

18. BIOTERM LOKALIZATOR DO KLUCZY

19. CAMRY CR 1113

20. BRAUN POCKETGO M90R

A Ty, jakie w tym roku masz pomysły na prezent dla dziadka? Podziel się koniecznie w komentarzu swoimi propozycjami.