Pomysły na prezent z okazji awansu i … degradacji.

Szukasz pomysłu na prezent z okazji awansu, zmiany pracy czy dla szefa. Mam dla Ciebie kilka propozycji.

Alkohol i czekoladki

Przeprowadziłam szybki rekonesans wśród znajomych (i nieznajomych w Internecie też), jaki może być najlepszy pomysł na prezent dla osoby, która awansowała. Zgadnijcie co najczęściej wskazywali. Dobry alkohol i jeszcze lepsze czekoladki. Jeśli taki prezent wydaje Ci się oklepany, to zobacz dalej.

Pomysły na prezent z okazji awansu – na biurko

Jeśli obdarowywana osoba ma pracę biurową, to można sprezentować jej jakiś gadżet na biurko. Piękny, drewniany organizer lub wieczne pióro są zawsze na czasie. Oprócz tego dobrym pomysłem będą gadżety „na nudę”, czyli zabijające czas przy biurku. Proponuję wahadło Newtona lub magnetyczną klepsydrę (do odmierzania czasu do końca pracy :)).

pomysły na prezent z okazji awansu

DREWNIANY KOMPLET NA BIURKO, ORGANIZER

KARE DESIGN DEKORACYJNE WAHADŁO NEWTONA METAL

PIÓRO WIECZNE WATERMAN HEMISPHERE STALOWA

MAGNETYCZNA KLEPSYDRA

Pomysły na prezent dla szefa

Awans na stanowisko kierownicze zobowiązuje do posiadania odpowiednich gadżetów. Kubek z podpisem czy zestaw bossa będzie wskazywać, do kogo należy władza.

Pomysł: zestawy z napisami prezes, kierownik czy boss sprawdzą się nie tylko w przypadku awansu na wysokie stanowisko. Możesz podarować taki prezent bliskiej osobie (musisz ją dobrze znać) nawet, jeśli awans nie był tak wysoki – niech wie, że w Twoich oczach jest szefem.

pomysły na prezent dla szefa

KUBEK SZEFOWEJ

KUBEK PAN PREZES

ZESTAW SZEFA

KUBEK KIEROWNIK

Pomysły na prezent z okazji degradacji

A na koniec okazja na którą bym nie wpadła,  gdyby nie pewna czytelniczka. Napisała do mnie taką wiadomość (treść oryginalna):

Hej! Mam do Ciebie pytanie – chciałam się poradzić w kwestii prezentu (zwykle sama tryskam pomysłami, ale tym razem….). Wybieramy się do przyjaciół, okazja do imprezy jest…pierwsza pensja Gospodarza od państwa (stracił prace, szuka nowej, jest na bezrobociu). Masz jakiś pomysł??? Z góry dzięki!!!!

Co można dać w prezencie osobie, która właśnie straciła pracę? Oprócz dobrego słowa, alkoholu i czekoladek oczywiście. Oto trzy moje propozycje – ale tylko dla osoby z poczuciem humoru (albo takiej, która do swojej sytuacji podchodzi z poczuciem humoru). Dwie to koszulki z zabawnym napisem – „Każdy król ciężko pracuje … na kanapie” i „Ciężka praca jeszcze nikogo nie zabiła … ale po co ryzykować?”. Trzecia opcja to kubek lenia – czyli taki, który sam miesza zawartość.

pomysły na prezent dla bezrobotnego

KRÓL CIĘŻKO PRACUJE

KUBEK LENIA

CIĘŻKA PRACA NIE ZABIŁA

W ramach zakończenia tej historii dodam, że czytelniczka zamówiła jedną z koszulek i jest zadowolona.

A Ty, masz jeszcze jakieś pomysły na prezent z okazji awansu lub degradacji?

pomysły na prezent z okazji awansu, prezent dla szefa