Prezent dla księgowej.

Niedawno zadzwoniła do mnie znajoma z zapytaniem, jaki miałabym pomysł na prezent dla księgowej. Ma to być coś drobnego (do 50zł) i niezobowiązującego, może coś zabawnego (choć niekoniecznie). Taki prezent bez okazji – bardziej w ramach podziękowania za pomoc. Przeszukałam szybko Internety i oto co znalazłam. Pomysły można wykorzystać też na inne okazje i mam nadzieję, że księgowej przypadną do gustu.

Pomysły na prezent dla księgowej

Coś słodkiego

f-ootb-kalkulator-tabliczka-czekolady

Czekoladki w ramach podziękowań to zawsze prezent w dobrym guście. Dla księgowej jednak zamiast oklepanych, sklepowych bombonierek proponuję czekoladowy kalkulator! Piękne, słodkie i na pewno wywoła uśmiech 🙂

OOTB KALKULATOR TABLICZKA CZEKOLADY

 

Gadżet na biurko

f-bestprezenty-usb-podgrzewacz-napojowKsięgowa większość czasu spędza przy biurku – to fakt niezaprzeczalny. Może więc ciekawym pomysłem na prezent będzie gadżet, który uprzyjemni jej pracę? Na przykład podgrzewacz do kubków na USB. Wystarczy podłączyć go do komputera i kawa zostanie ciepła przez cały dzień.

BESTPREZENTY USB PODGRZEWACZ NAPOJÓW

Książka

f-ksiegowa-w-kuchni

Jeśli się nie znasz, to lepiej nie kupuj książek o Vacie, Picie czy innych podatkach. Ale dlaczego nie kupić czegoś luźniejszego? Jeśli oglądaliście MasterChef’a to pewnie pamiętacie panią Marię Ożga – księgową, która dotarła do finału i zdobyła drugie miejsce. Później wydała książkę – „Księgowa w kuchni”. Taki prezent jest nie tylko praktyczny (bo zawiera ciekawe przepisy) ale także może wpłynąć na przyszłość obdarowanej. Może dzięki takiemu prezentowi nasza księgowa porzuci zawód na rzecz realizowania swojej pasji?

 

Coś z biżuterii

oryginalna-zawieszka-wisiorek-mini-liczydlo-abacusBiżuteria to prezent, z którego ucieszy się zawsze każda kobieta. Gdy szukałam czegoś odpowiedniego na prezent dla księgowej, to znalazłam wisiorek-liczydło i powiem szczerze, że przepadłam. Jest absolutnie piękny i sama taki chciałabym mieć, choć księgową nie jestem 🙂

 

ORYGINALNA ZAWIESZKA WISIOREK MINI LICZYDŁO ABACUS

 

Co na inne okazje?

A co dać na większe okazje takie jak imieniny, Boże Narodzenie czy rocznice jako prezent dla księgowej? Oprócz tego, co jest doskonałym prezentem dla każdej kobiety, można pomyśleć o takich rzeczach jak:

  • licencja na program księgowo – kadrowy
  • dostęp do serwisu informacji prawnej
  • prenumerata czasopisma branżowego, np. Gazety Prawnej
  • profesjonalny kalkulator.

Co sądzisz o takich pomysłach? Sprawdzą się jako prezent dla księgowe? Dodasz coś jeszcze do tej listy?