Wyzwanie DIY – prezent na Dzień Ojca

Wyzwanie zakończone!

21 Najlepszych pomysłów na prezenty DIY z okazji Dnia Ojca znajdziesz tutaj.

Niedawno świętowaliśmy Dzień Matki – wówczas przygotowałam wpis 22 najlepsze pomysły na prezent DIY dla mamy” gdzie zebrałam najciekawsze pomysły na własnoręcznie przygotowane prezenty z polskiej blogosfery. Wpis cieszył się ogromnym powodzeniem, zestawienie bardzo się spodobało i wiem, że pomogło wielu czytelnikom przygotować prezent dla mamy tak naprawdę w ostatniej chwili. Ponieważ zbliża się Dzień Ojca chciałam przygotować podobne zestawienie.

I wiecie co? I lipa, ponieważ fajnych pomysłów na własnoręczny prezent dla taty znalazłam tylko kilka.

Dlatego chciałabym teraz prosić Ciebie o pomoc i przyłączenie się do zabawy. Pokażmy, że tatusiowie nie są gorsi od mam i dla nich też możemy przygotować fajny prezent.

DIY (1)

Na czym polega zabawa? Jeśli na swoim blogu posiadasz wpis w którym krok po kroku opisujesz jak zrobić wyjątkowy prezent dla taty, to dołącz link do niego przez Inlinkz (na dole po lewej stronie). Jeśli jeszcze nie masz takiego wpisu, to może przygotujesz specjalnie na wyzwanie? To dobry moment, żeby przygotować coś specjalnego i pokazać na swoim blogu.

 

Kilka zasad:

1. FORMA i TECHNIKA: dowolna. Może to być coś do ozdoby, elegancka kartka, słodka niespodzianka – coś, co spodoba się tacie. Liczę na Waszą kreatywność!

2. Wpis musi zawierać opis jak przygotować prezent krok po kroku! Tylko takie notki znajdą się w końcowym zestawieniu. Wpisów gdzie znajduje się tylko efekt końcowy nie będę brała pod uwagę.

3. Umówmy się, że jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 swoje pomysły – ale każda praca musi być w osobnym wpisie.

4. Praca musi być Wasza. Nie musi to być nowy wpis – to doskonała okazja, żeby przypomnieć czytelnikom o starszych wpisach, które są wartościowe!

5. Prace zgłaszajcie za pomocą narzędzia do linkowania (InLinkz – w lewym dolnym rogu), podając link do wpisu (nie do całego bloga).

6. Zgłaszając swoje prace zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu coimdac.pl Najciekawsze pomysły wraz z linkami do Waszych blogów znajdą się we wpisie „Najlepsze pomysły na prezent DIY dla taty” – tak jak to miało miejsce tutaj.

7. Zgłaszać wpisy można do 16 czerwca 2016 do godziny 23:55.

8. Zamieszczenie baneru wyzwania nie jest konieczne, ale będzie mi bardzo miło, jeśli w swoim wpisie zechcecie go wstawić wraz z linkiem do tego bloga.

Baner wyzwania:
DIY
W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego (coimdac@gmail.com) lub przez formularz kontaktowy. Zachęcam też do polubienia mojego profilu na facebooku.